Vakances

New Project (77).png

Vai vēlies attīstīt karjeru mediju industrijā? Vai tev patīk darboties radošā atmosfērā? Sagādā prieku radīt jaunas idejas? Tad darbs EHR Mediju Grupas radošajā komandā ir tieši tev!

Iepriekšēja pieredze mediju industrijā nav obligāta, bet tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

- Atbalstīt pārdošanas komandu ar radošiem risinājumiem un radošo procesu vadīšanu

- Palīdzēt sagatavot nestandarta radio, video un sociālo mediju kampaņu piedāvājumus un radio sponsorēšanas idejas

- Materiālu sagatavošana iekšējai komunikācijai (piemēram, piedāvājumu vienlapniekus un procesu vadlīnijas projektiem)

- Asistēt filmēšanas laukumā

- Palīdzēt veidot sociālo mediju materiālus

Prasības:

- Ļoti labas Microsoft PowerPoint prasmes

- “Draudzēšanās” ar cipariem

- Izcila latviešu valoda, labas krievu un angļu valodas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību

- Spēja iedziļināties detaļās

- “Multi-tasking” un spēja prioritizēt

- Atsaucība un vēlme ātri mācīties

- TikTok vides pārzināšana tik uzskatīta par priekšrocību

Mēs piedāvājam:

- Kolorītu 70 darbinieku kolektīvu

- Iespēju radīt radio, video un sociālo mediju kampaņas priekš vadošajiem pasaules zīmoliem

- MacBook Air darba dators

- Biļetes uz mūziķu koncertiem un citiem pasākumiem

- 'Pet-friendly' ofiss

- Bonusu sistēma pēc 6 mēnēšu strādāšanas

- Atalgojums: 1100 - 1200 Bruto

Sūti CV un motivācijas vēstuli (šeit jau sagaidām nodemonstrētu radošumu ar vēstules formātu un saturu) uz elza.luksa@ehr.fm ar norādi: "Jaunākais spec-projektu vadītājs/-a"!

New Project (74).png

Vai pārzini mūsdienīgus dizaina trendus, atpazīsti Ps & Ai programmu ikonas, darbojies tajās kā DJ pie radio pults un Tava acs spēj saskatīt 1 neiecentrētu pikseli kompozīcijā?

Tad mums vajag tieši Tevi! Uzticēsim Tev EHR Mediju Grupas piecu radio zīmolu vizuālo komunikācijas materiālu veidošanu, gan digitālai videi, gan realizētiem drukātā formā.

Sagaidām no Tevis:

- pieredzi grafiskajā dizainā, kuru vari atrādīt portfolio;

- radošumu, apvienotu ar spēju iekļauties konceptā;

- atbildības sajūtu pret vārdiem “termiņš”, “precīzitāte” un “ātra reakcija”;

- spēju brīvi pārvaldīt kā minimums Adobe Illustrator, Adobe Photoshop un, pavisam ideāli, ja kaut nedaudz proti darboties arī Adobe Afterefect vai Premiere;

- iemaņas animētu web baneru izstrādē.

- dinamisku darba vidi vienā no lielākajām mediju grupām Latvijā;

- darba vietu Rīgas centrā, mūsdienīgi aprīkotā birojā ar atspirdzinošiem dzērieniem, saldējumu un svaigiem augļiem ikdienā;

- pieredzējušu, izpalīdzīgu un traku ideju atbalstošu kolēģu komandu;

- Tavām zināšanām un spējām atbilstošu atalgojumu;

- iespēju apmeklēt dažādus koncertus un citus izklaides pasākumus;

- piedalīties mūsu soctīklu kontu satura radīšanā, ar iespēju izstrādāt vizuālos materiālus Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, EHR Mediju Grupas sadarbības partneriem un klientiem.

Vai esi gatavs startēt? Nevilcinies - sūti CV un savu darbu portfolio, kopā ar īsu aprakstu par to, kas esi un ar ko nodarbojies pašlaik – gaidīsim Tavu pieteikumu uz darbs@ehr.fm ar norādi “Grafiskais dizaineris”!

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white